X

ارسال لوازم منزل به کانادا

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال لوازم منزل به کانادا

ارسال لوازم منزل به کانادا از مهمترین و مشکل ترین خدمات است که باید توسط باربری های معتبر انجام شود. در باربری تهران کالابر سعی شده این خدمات به بهترین شکل ممکن انجام شود. حمل اثایه منزل به کانادا معمولا از طریق هوایی انجام می شود.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های افراد هنگام مهاجرت به کانادا، حمل و جابجایی لوازم منزل می‌باشد. ارسال اثاثیه منزل، بسته بندی لوازم، نحوه حمل و ارسال لوازم منزل به کانادا از جمله مواردی است که در این مطلب از وب سایت تهران کالابر به آن می‌پردازیم. تلاش می‌کنیم تا اطلاعات مربوط به جابجایی و حمل لوازم و وسایل خانه به کانادا را به طور شفاف بیان نماییم.

ارسال لوازم منزل به کانادا

اگر قصد ارسال لوازم و وسایل منزل را به کانادا دارید، بهتر است که فرآیند ارسال و بسته بندی لوازم منزل را توسط شرکت معتبر و دارای مجوز انجام دهید تا علاوه بر عدم ورود آسیب به اثاثیه، هزینه پایین‌تری را برای ارسال پرداخت نمایید.

با استفاده از روش‌های مختلف، می‌توانید لوازم خود را به صورت کاملا ایمن به کانادا ارسال نمایید که در ادامه راجع به روش‌های آن توضیح می‌دهیم.

روش‌های ارسال اثاثیه منزل به کانادا

ارسال لوازم منزل به کانادا به دو روش هوایی و دریایی انجام می‌گیرد. از طریق روش هوایی، بارها توسط هواپیما به فرودگاه ارسال می‌گردد و در روش دریایی، اثاثیه از طریق کشتی به مناطق بندری ارسال می‌شود.

مراحل ارسال لوازم منزل به کانادا

در این بخش، راجع به مراحل کلی حمل لوازم منزل از ایران به کانادا، بارهای مسافری و.. می‌پردازیم.

دریافت مشاوره و بازدید از لوازم منزل

در اولین مرحله، اثاثیه منزل مورد بازبینی و کارشناسی قرار می‌گیرد و راجع به نحوه بسته بندی لوازم و هزینه ارسال اثاثیه به کانادا، اطلاعاتی به شما داده می‌شود. بهتر است راجع به این موارد، اطلاعات کاملی کسب نمایید. کارشناسان پس از بازدید، با توجه به میزان حساسیت کالا و لوازم، بهترین و مناسب‌ترین نوع بسته بندی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

تخمین اندازه کانتینر

پس از بازدید از کالا و لوازم، نوبت به تعیین اندازه کانتینر برای ارسال اثاثیه منزل به کانادا می‌باشد. به طور کلی دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای جابجایی محموله‌ها، مناسب می‌باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل

از جمله اساسی‌ترین مراحل جابجایی و ارسال بار، مرحله بسته بندی لوازم منزل است که لازم است توسط کارشناسان ماهر انجام گیرد. در غیر این صورت، هر گونه سهل انگاری سبب می‌شود تا آسیب‌های جبران ناپذیری به لوازم وارد شود.

شایان ذکر است که شرکت تهران کالابر، برای انجام بسته بندی لوازم منزل از بهترین و متخصص‌ترین کادر پرسنلی بهره‌مند است و از لوازم باکیفیت به منظور بسته بندی استفاده می‌کند.

لیست بسته بندی یا  Packing List

تهیه لیست بسته بندی از دیگر موارد مهم در زمینه ارسال لوازم منزل به کانادا می‌باشد که لازم است علاوه بر شماره گذاری، تمامی اقلام به صورت کامل و دقیق در این لیست نوشته شود.

توجه داشته باشید که نسخه لاتین این لیست برای ارئه به گمرک ضروری است. تمامی مراحل بسته بندی لوازم منزل و تهیه لیست توسط کارشناسان شرکت انجام می‌گیرد.

بارگیری و ارسال بار به گمرک

در این مرحله، اثاثیه منزل، به منظور ارسال به گمرک بارگیری می‌شود. در گمرک، بازبینی و سایر مراحل انجام می‌گردد.

در گمرک تمامی لوازم توسط سگ مواد یاب بازرسی می‌شود و سپس وسایل بارگیری می‌گردد و کانتینر پلمپ می‌شود. در ارسال هوایی نیز، لوازم در فرودگاه و توسط اشعه ایکس بازبینی می‌گردد.

ارسال کانتینر لوازم به گمرک بندرعباس و سازمان کشتیرانی برای حمل دریایی

کانتینر پلمپ شده به گمرک بندر عباس ارسال می‌گردد و سپس سازمان کشتیرانی می‌رسد. پس از آن به سازمان کشتیرانی به منظور بارگیری توسط کشتی تحویل می‌گردد. در روش هوایی نیز به سوله‌های ارسال بار به صورت هوایی تحویل می‌گردد.

صدور بارنامه هوایی یا دریایی

از دیگر مراحل ارسال اثاثیه منزل، صدور بارنامه دریایی یا هوایی است که بسیار دارای اهمیت است. صدور بارنامه توسط شرکتی که کانتینر در آن خط قرار دارد، انجام می‌گیرد. در حمل هوایی، توسط شرکتی که مجوز معتبر دارد، ارائه می‌گردد.

امکان پیگیری آنلاین

مرحله آخر، پیگیری آنلاین است که شما عزیزان می‌توانید از طریق وب سایت ما، رهگیری اثاثیه منزل را انجام دهید.

مدت زمان ارسال لوازم منزل به کانادا

مدت زمان ارسال بار و لوازم منزل به کانادا، با توجه به نوع روش انتخابی تعیین می‌گردد. در صورتی که با استفاده از روش هوایی برای ارسال بار استفاده نمایید حدود 5 تا 10 روز زمان می‌برد و در صورتی که از روش دریایی برای ارسال بار استفاده شود، حدود 70 روز زمان لازم دارد تا لوازم به پورت‌های کانادا ارسال گردد.

هزینه ارسال وسایل به کانادا

هزینه ارسال لوازم براساس پارامترهایی همچون میزان مسافت، میزان حجم بار، نرخ ارز، نوع روش ارسال بار، استفاده از لوازم خاص برای بسته بندی و.. تعیین می‌گردد.

لیست کالاهای ممنوع برای ارسال بار به کانادا

  • سلاح‌های سرد و گرم
  • مواد و محصولات غذایی فاسد شدنی
  • انواع دانه‌های گیاهی و گل
  • اجناس چرمی و پوست حیوانات

برای کسب اطلاعات در زمینه ارسال لوازم و اثاثیه منزل به کانادا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه تهران کالابر در ارتباط باشید و دریافت مشاوره نمایید. 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید