X

هزینه ارسال و فریت بار به آلمان، حمل بار هوایی به آلمان

09129239163 شماره همراه:
هزینه فریت و ارسال بار به آلمان

حمل بار و اثاثیه منزل به آلمان یکی دیگر از خدمات ما در باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

حمل لوازم منزل به آلمان

فریت بار به آلمان را به ما بسپارید. یکی از کشور های توریستی و مهاجر پذیر قاره اروپا، کشور آلمان است. ارسال بار به آلمان برای افراد مقیم آلمان و همچنین دانشجویان و یا افراد دارای ویزای کار هستند، کاملا قانونی است و شامل مالیات به دولت آلمان نمیشود. درصورت نیاز اضافه بار مسافر و یا وسایل منزل شما، توسط پرسنل مجرب باربری بین المللی تهران کالا بر بسته بندی می شود. برای استفاده از خدمات حمل بار به آلمان، اطلاع از هزینه ترانزیت به آلمان، هزینه ارسال بار هوایی به آلمان و سایر خدمات با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید. در باربری ما حمل بار به آلمان به صورت زمینی، دریایی و هوایی انجام می شود. البته حمل بار زمینی به آلمان و حمل هوایی بار به آلمان یا همان فریت بار از مرسوم ترین روش های ارسال بار به این کشور می باشد. بهترین روش حمل بار به این کشور، حمل هوایی بار است و اولویت و ترجیح ما برای ارسال هوایی بار به آلمان می باشد.

برای ارسال بار به برلین (Berlin)، دوسلدورف (Düsseldorf)، هامبورگ (Hamburg)، نورنبرگ (Nuremberg)، اشتوتگارت (Stuttgart) و فرانکفورت (Frankfurt) با تهران کالا بر تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار بین المللی، ارسال بار به انگلیس، حمل بار به نروژ و ارسال بار به سوئد می باشد.

لوازم منزل و مبلمان معمولا به چه صورت به آلمان ارسال می‌ شود؟

ارسال وسایل شخصی و زندگی به آلمان به صورت هوایی و زمینی انجام می شود. کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوت پس از بسته بندی بار جهت ارسال بار به آلمان بارگیری میشود. به منظور ارسال هوایی وسایل منزل به این کشور باید در ابتدا تمام وسایل شما از بزرگ تا کوچک به خوبی بسته بندی شود. امر بسته بندی بارها توسط پرسنل ما به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن انجام می شود. سپس بارها به گمرک ارسال و پس از انجام کارهای لازم و تاییدیه نهایی به فرودگاه فرستاده می شوند. یکی از آخرین مراحل ارسال وسایل منزل به آلمان توسط باربری ها که بسیار هم حائز اهمیت است، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال از طریق مرزهای غرب کشور است. برای ارسال بار به ترکیه نیز می توانید با ما تماس بگیرید. ارسال لوازم منزل به ترکیه و دیگر کشورها از مهم ترین تخصص های ما می باشد. اگر به دنبال باربری از ایران به آلمان هستید با ما تماس بگیرید. حمل بار هوایی بهترین روش برای ارسال بار به شهرهای آلمان می‌باشد.

برای استفاده از خدمات باربری آلمان و اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.

آیا حمل هوایی وسایل منزل به آلمان به صرفه است؟

برای ارسال بار هوایی به آلمان باید بارها در فرودگاه امام بر اساس وزن و حجم بار مورد نظر قیمت گذاری شوند. اگر فرض کنیم بارهای منزل شما مثلا یک کانتینر 20 فوت باشد، بایستی هزینه نسبتا زیادی را برای ارسال بار به آلمان صرف کنید. برای عده ای از مسافران زمان رسیدن بار به مقصد به هر روی مهمترین نکته و حتی مهمتر از هزینه ی حمل آن میباشد، در این شرایط میتوان حمل هوایی برای وسایل ضروری را پیشنهاد داد. اما حقیقت امر این است که ارسال کلیه وسایل منزل به صورت هوایی مقرون به صرفه نیست! حمل بار زمینی به آلمان شاید یکی از بهترین گزینه ها برای حمل بار و وسایل منزل به آلمان باشد. اما بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در این زمینه مشورت بفرمایید. ما روش ها و پیشنهادات فراوانی برای شما داریم. هزینه و قیمت ارسال بار به آلمان را از ما استعلام بگیرید. ارسال بار به آلمان از تخصص های باربری تهران کالا بر است. بهترین روش حمل بار به آلمان، روش هوایی است که بارها در سریع ترین زمان ارسال می شوند. بهترین روش باربری از ایران به آلمان، حمل و فریت بار هوایی می باشد. هزینه هر کیلو بار به آلمان بسته به نوع بار و شرایط آن متغییر است. برای استعلام هزینه های با تهران کالابر تماس بگیرید.

حمل بار به کشور آلمان چند روز طول میکشد؟

مدت زمان حمل بار به آلمان به روش حمل بار بستگی دارد:

 • اگر حمل بار به صروت هوایی باشد: بارها 7 الی 10 روز به آلمان میرسند.
 • حمل بصورت ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، بین 15 الی 20 روز به مقصد آلمان میرسند.
 • اگر حمل به صورت کانتینری با کشتی و به صورت دریایی باشد بین 30 تا 35 روز طول میکشد تا به مقصد آلمان برسند.

هزینه حمل اثاثیه منزل به آلمان چقدر است؟

براس بسیاری از مشتریان مهم ترین مساله در حمل بار به آلمان، میزان هزینه ای است که باید پرداخت نمایند. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به آلمان به فاکتورهای متعددی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر مبدا و مقصد و … بستگی دارد. نوع روش حمل بار: هوایی یا زمینی هم یکی از عوامل تاثیر گذار در نرخ حمل بار به آلمان می باشد.

برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به آلمان، کارشناسان ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه برای حمل به آلمان می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به مشتریان گرامی حمل بار خارجی اعلام می کنند. اگر امکان مشاوره حضوری هم وجود نداشته باشد با اطلاعاتی که شما به مشاوران ما اعلام می نمایید هزینه محاسبه و اعلام خواهد شد. هزینه ارسال بار به آلمان در باربری بین المللی تهران کالا بر بسیار منصفانه محاسبه می شود. برای حمل لوازم منزل به آلمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه حمل بار به آلمان

فریت بار به آلمان

با توجه به محدودیت های خطوط هوایی، در مقدار مجاز بار همراه مسافر که حدود 30 کیلوگرم می باشد و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، پیشنهاد باربری تهران کالا بر به شما عزیزان، سرویس فریت بار مسافری می باشد. با استفاده از فریت بار مسافری به آلمان، هزینه‌های شما تا یک سوم کاهش پیدا می‌کند.

ارسال هوایی کالاهایی نظیر وسایل منزل، وسایل شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش، پیانو، پوشاک ، خشکبار و ... به آلمان، با بسته‌ بندی کامل و تهیه مجوزهای گمرکی و صدور بارنامه هوایی، از صفر تا صد، در تخصص ماست. حمل بار به اروپا از تخصص های ما در باربری تهران کالا بر می باشد. پیشنهاد ما به شما مشورت با کارشناسان به طور دقیق و استفاده از خدمات فریت بار به آلمان می باشد. شما میتوانید با همکاران ما در این زمینه هماهنگی های لازم را انجام دهید و از یکی از روش های هوایی و زمینی و دریایی بارهای خود را منتقل کنید.

تنهای کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات و مشاوره باربری بین المللی تهران کالا بر بهره مند شوید.

با مراحل فریت بار به آلمان آشنا  شوید:

 • انجام بسته بندی صحیح و اصولی بارها توسط باربری
 • انتقال بارهای به فرودگاه
 • انجام امور مربوط به گمرک (این امر می تواند توسط صاحب بار یا نمایند ما در گمرک انجام شود)
 • دریافت جواز گمرک برای انجام فریت بار به آلمان
 • صدور بارنامه هوایی توسط شرکت های معتبر 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های ارسال بار به آلمان

همان طور که در ابتدا اشاره شد ارسال بار به آلمان به سه روش زیر انجام می شود:

 1. حمل زمینی بار به آلمان
 2. حمل و ارسال دریایی
 3. حمل بار هوایی

بسته به نوع بار و میزان بودجه خود می توانید یکی از این روش های حمل بار را انتخاب نموده ولی توصیه می شود که قبل از انتخاب روش باربری آلمان، حتما با مشاوران ما مشورت نموده و از تجربیات آن ها استفاده نمایید تا بهترین روش را انتخاب نمایید. معمولا ارزان ترین روش حمل بار به آلمان، حمل زمینی بار می باشد ولی بسته به نوع بار شما و حجم آن می توان روش های ارزان تر و به صرفه تری را نیز جایگزین نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

حمل زمینی بار یا حمل هوایی؟

برای ارسال بار و اثاثیه منزل به کشور آلمان هم می توانید از روش زمینی و ترانزیت بار به آلمان استفاده نمایید و هم ارسال هوایی بار به آلمان. اما اینکه کدام روش بهتر است بسته به شرایط، نوع بار، بودجه و اینکه آیا برنامه ریزی خاصی برای زمان ارسال و تحویل دارید، می تواند متفاوت باشد. برای اینکه از بهترین روش حمل و ارسال بار به آلمان بسته به شرایط خودتان آگاه شوید، توصیه می کنیم با مشاوران ما در باربری آلمان در تماس باشید. ما با تجربه و شرایط روز بهترین روش حمل بار را به شما پیشنهاد خواهیم داد. ارزان ترین روش ارسال بار به آلمان، حمل زمینی بار ( ترانزیت بار به آلمان) است اما اگر بخواهیم امن ترین و سریع ترین روش را به شما معرفی کنیم، باید به شما پیشنهاد دهیم از خدمات فریت بار هوایی استفاده نمایید.

هزینه ترانزیت به آلمان، قیمت کرایه حمل زمینی

هزینه ترانزیت به آلمان هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه می شود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیر گذارند شامل این موارد می شوند : شهر مقصد، حجم و وزن بار، نوع باری ارسالی و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید. هزینه ترانزیت به آلمان به عوامل مختلفی مانند نوع بار، وزن و حجم بار، تعداد و نوع ماشین های حمل بار و ... بستگی دارد.

بسته بندی حرفه ای بار برای ارسال به آلمان

یکی از مهم ترین مراحل حمل بار به آلمان و سایر کشورها و به طور کلی حمل بار بین المللی بسته بندی بارها می باشد. به دلیل مسافت طولانی و جابجایی ها توصیه اکید می شود برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایلتان حتما یک بسته بندی اصولی و دقیق برای آن ها انجام دهید. بهتر است کار بسته بندی را به افرادی بسپارید که هم تجربه کافی برای این کار را دارند و هم وسایل و تجهیزات مورد نیاز را. ما در باربری تهران کالا بر با نمونه های بسته بندی فراوان این کار را به بهترین نحو برای شما انجام خواهیم داد. به گونه ای که هیچ صدمه به وسایل و بارهای شما وارد نخواهد شد. شما می توانید از صفر تا صد کارهای ارسال بار به آلمان را به تیم ما بسپارید.

بسته بندی بار برای ارسال به آلمان

هزینه ارسال اثاثیه منزل به آلمان

مراحل ارسال بار به آلمان

برای اینکه ارسال بار اصولی و بدون مشکلی داشته باشید، باربری تهران کالابر با توجه به تجربه و دانشی که در زمینه حمل بار به خارج از کشور دارد مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهد. از مراحل حمل بار به کشور آلمان می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. انجام مشاوره به صورت حضوری و یا تلفنی 
 2. مشخص نمودن نوع روش حمل بار با توجه به بودجه و نوع بارهای ارسالی شما
 3. تعیین روز حمل بار
 4. انجام بسته بندی دقیق و حرفه ای برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بارهای شما
 5. تهیه لیست کالاهای ارسالی به هر دو زبان کشور مبدا و مقصد
 6. انجام سمپاشی و صدور گواهی نامه سلامت بار
 7. بارگیری و ارسال بار به گمرک و یا فرودگاه
 8. انجام امور گمرکی و دریافت بیمه نامه و بارنامه معتبر بین المللی
 9. ارسال بار و پیگیری برای دریافت بارها در مقصد

نکات مهم برای ارسال بار بین المللی در تهران کالابر

 • برای انجام امور بسته بندی پرسنل باربری تنها به شهرهای تهران و کرج اعزام می شوند.
 • از آنجا که برای ارسال از شهرستان بارها باید به تهران ارسال شوند، باید بارها را با باربری به تهران ارسال و بسته بندی توسط پرسنل ما صورت گیرد. متاسفانه به دلایل متعدد از ارسال بارهایی که توسط پرسنل ما بسته بندی نشده باشد معذوریم.
 • بارهای شما از شهرستان به تهران ارسال شده در انبار تهران کالابر بسته بندی می شود.
 • برای رفاه حال مشتریان تهران کالابر آمادگی دارد تا 40 روز بارهای شما را به صورت رایگان در انبار خود نگه داشته و در زمان مناسب کار ارسال انجام شود.

مسیر ترانزیت ایران به آلمان

ترانزیت کالا به آلمان از روش های باربری زمینی است که از ایران به آلمان انجام می شود. در این روش بهترین مسیر ترانزیت به مشتریان اعلام می شود:

 ترکیه--> بلغارستان--> رومانی--> مجارستان--> اتریش--> آلمان

از اصلی ترین مسیر ها برای حمل بار ترانزیت به آلمان می باشد. هزینه ورود به کشور های در مسیر تردد تریلی، بخشی از هزینه های ترانزیت ایران به آلمان است. در باربری تهران کالا بر با صدور بیمه نامه های معتبر در صورت بروز هر گونه خسارت، هزینه های ناشی از خسارات را جبران خواهد نمود.

هزینه ترانزیت به آلمان

به منظور استفاده از خدمات فریت بار به آلمان و اطلاع از هزینه ارسال بار به آلمان با مشاوران ما در باربری بین المللی تهران کالا بر تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا، می توان به ارسال بار به هلند و ارسال بار به قبرس شمالی اشاره نمود.

ارسال بار به مونیخ

یکی از شهرهای مهم آلمان، مونیخ است. برای ارسال بار به مونیخ باید با قوانین و شرایط حمل بار به آلمان آگاه باشید. شما می توانید صفر تا صفر فریت بار به تمام شهرهای آلمان را به ما بسپارید. زمانی که قصد ارسال بار به مونیخ را دارید، باید فرم اظهارنامه گمرکی را با جزئیات تکمیل نمایید. برای این منظور بهتر است که با یک شرکت حمل و نقل بین المللی همکاری داشته باشید. 

برای استفاده از خدمات و اطلاع از هزینه ارسال بار به آلمان هم اکنون با تهران کالابر تماس بگیرید.

مطالب و خدمات مرتبط:

ترانزیت بار به اروپا

ارسال بار به گرجستان

ارسال بار به بلژیک

 

 


 • بهترین روش ارسال بار به آلمان کدام است؟

  اگر قصد ارسال بار به آلمان را دارید، باربری بین المللی تهران کالا بر حمل بار هوایی را به شما توصیه می کند. اما قبل از هر چیز باید با همکاران ما مشورت نمایید تا بهترین روش حمل متناسب با نوع بار شما، انتخاب شود.

 • هزینه ارسال بار و اثاثیه منزل به آلمان چقدر است؟

  نرخ کرایه ارسال بار به آلمان بسته به نوع بار، میزان و حجم کالاهای ارسالی و همچنین نوع روش حمل بار متغییر است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها و دریافت مشاوره با تهران کالا بر تماس بگیرید.

 • حمل بار هوایی ارزان تر است یا زمینی؟

  هزینه ارسال بار زمینی به آلمان ارزان تر از حمل هوایی بار می باشد. اما حمل هوایی سریع تر و امن تر است و اکثر افراد از روش هوایی برای ارسال بار به شهرهای آلمان استفاده می کنند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • بهرامی
  برای حمل اثاثیه منزل، کل لوازم منزل امکان حمل هوایی بهتره یا حمل زمینی؟
  • مدیر سایت

   با سلام. هر دو روش برای حمل بار به آلمان استفاده می شه. اما اولویت و ترجیح ما برای حمل بار و اثاثیه منزل به آلمان روش حمل بار هوایی می باشد.

 • علی نژاد
  حمل بار هوایی به آلمان رو توصیه می فرمایید با حمل زمینی؟
  • مدیر سایت

   حمل بار هوایی. هم امن تر می باشد و هم سریع تر. البته انتخاب روش مناسب برای حمل بار به بارهای ارسالی و بودجه شما هم بستگی دارد.

 • فیروزی

  سلام بر شما حمل بار و مقداری اثاثیه منزل به ایتالیا چگونه محاسبه میشود؟

  • مدیر سایت

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. ارسال بار به ایتالیا به طور معمول از طریق هوایی انجام شده و هزینه آن با توجه به نوع بار و میزان بار ارسالی متغییر است. برای دریافت اطلاعات دقیق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ به ما پیام بدهید. 09129239163

 • محمد مولوی
  سلام وقت بخیر یکدست مبل هشت نفره تا آلمان دوسلدورف چقدر هزینه داره ممنون میشم امکان تماس تلفنی ندارم
  • مدیر سایت

   سلام و عرض ادب. ارسال بار به صورت هوایی انجام میشه و هزینه تقریبی آن 70 میلیون تومان است. اما برای دریافت مشاوره می توانید به شماره 09129239163 در واتساپ پیام دهید.

 • ابری
  هزینه ارسال بار هوایی به آلمان، لوازم منزل چقدره؟
  • مدیر سایت

   سلام. هزینه ها بر اساس میزان و نوع بار و همچنین روش ارسال محاسبه می شود. برای استعلام هزینه های ارسال بار به سایر کشورها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

 • ناصر حیدری
  دو چمدان لباس که وزنش ۶۰ کیلو گرامه قیمتش چقد میشه ؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه باربری آلمان، با تهران کالابر تماس گرفته و یا به شماره 09129239163 در واتساپ پیام دهید.

 • منصور احمدی
  سلام روز بخیر ، چمدان من در تهران جا مانده ۳۰ کیلو می‌باشد و میخواهم از تهران به المان بفرستم اگر کمی معلومات در مورد ارسال و هزینه آن بدهید ممنون میشم مرسی.
  • مدیر سایت

   سلام هزینه ارسال بار به صورت هوایی به آلمان، بر اساس وزن بار شما اعلام می شود. برای بارهای شخصی مانند چمدان هزینه ارسال بار برای هر کیلو بین 2 تا 4 دلار می باشد. هزینه ها ممکن است در طی زمان تغییر نماید. برای ثبت سفارش خدمات حمل، دریافت قیمت روز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام ارسال نمایید.

 • سارا محمدی
  برای ارسال بار به کشور آلمان هزینه چقدر میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام. هزینه ارسال بار بستگی به وزن بار و نوع بار شما دارد. برای استعلام هزینه می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و بعد از اعلام مشخصات بار قیمت نهایی به شما اعلام می شود.

 • محسن
  امکان ارسال بار به صورت زمینی به آلمان وجود داره یا فقط هوایی بار ارسال می کنین؟
  • مدیر سایت

   امکان ارسال بار زمینی و هوایی به آلمان وجود دارد ولی توصیه ما ارسال بار هوایی است. این روش هم سریع و هم امن است.

 • فرشته صادقي زاده
  سلام. براي حدود ١٠٠ كيلو بار ( پارچه ترمه ) از تهران تا هانوفر آلمان هزينه چقدر هست؟ و آيا تحويل درب منزل داريد؟
  • مدیر سایت

   برای استعلام هزینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

تماس بگیرید