X

وانت بار جنت آباد | باربری جنت آباد

02122373502 دفتر مرکزی
وانت بار جنت آباد + نیسان بار

برای استفاده از خدمات وانت بار جنت آباد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار در محدوده جنت آباد.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

وانت بار جنت آباد با ارائه بهترین خدمات حمل بار و با تخفیف ویژه در خدمت مشتریان عزیز می باشد. 

ارائه سرویس های ویژه حمل بار با وانت بار و نیسان بار در جنت آباد تهران

ارائه تمام خدمات بسته بندی بار با استفاده از بهترین تجهیزات، در صورت درخواست مشتریان عزیز

دارای انواع ماشین حمل بار سالم و تمیز(وانت بار، نیسان بار، کامیون، ایسوزو و خاور)

دارای کارگرانی متعهد و با اخلاق

حمل بار و خدمات اسباب کشی در محدوده جنت آباد را به ما بسپارید.

ارائه خدمات با قیمت بسیار مناسب و ارزان به همراه کیفیت بالا به صورت شبانه روزی

ارائه خدمات در جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی و جنت آباد مرکزی

خیابان جنت آباد، خیابان مهستان، گلزار و آزادگان، بلوار شاهین شمالی (کبیری طامه)، بلوار شاهین جنوبی(پژوهنده) از خیابان های مهم این منطقه به شمار می رود. همچنین می توان به این خیابان های نیز اشاره نمود که از دیگر مناطق مهم جنت آباد به شمار می رود.

۲۰ متری گلستان(شهید مخبری)، خیابان مجاهد کبیر، خیابان شقایق (جوانمرد)، خیابان انصارالمهدی، ۳۵ متری لاله، خیابان چهار باغ، میدان چهارباغ، خیابان پیامبر غربی و بلوار مبعث 

وانت بار جنت آباد از شعبات وانت بار غرب تهران می باشد.


به منظور دریافت خدمات حمل بار در نیسان بار و وانت بار تلفنی جنت آباد با ما تماس بگیرید.

02122373529   09129239163

 

وانت بار جنت آباد

وانت بار جنت آباد یکی از شعب مهم وانت بار در شمال تهران می باشد. وانت بار شمال تهران دارای شعبات متعددی می باشد که یکی از مهم ترین آن وانت بار جنت آباد می باشد. وانت بار تلفنی تهران از خدمات همیشگی ما در تهران کالابر بوده و اکنون با ارائه خدمات وانت بار اینترنتی توانسته ایم خیلی سریع تر از گذشته اقدام به خدمت رسانی به مشتریان عزیز نماییم. ما در وانت بار تهران کلیه خدمات باربری را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

باربری جنت آباد با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین وانت و نیسان و خاور و کامیون و تریلی به منظور حمل بار، در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با وانت بار جنت آباد و همچنین هزینه اثاث کشی را از ما جویا شوید. حمل کلیه لوازم منزل و دیگر بارهای سنگین و سبک خود را در تهران و کرج به ما بسپارید.

وانت بار جنت آباد

حمل بار با نیسان در محدوده جنت آباد

حمل بار در شهر تهران با استفاده از ماشین های حمل بار سبک و کوچک به صرفه تر و سریع تر صورت می گیرد. نیسان بار یکی از محبوب ترین ماشین های حمل بار درون شهری می باشد. هرچند می توان از ایسوزو هم برای حمل بار درون شهری استفاده نمود. حمل بار در وانت بار تهران کالابر دارای قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر باربری ها می باشد و خدمات هم با کیفیت بسیار بالا ارائه خواهد شد. حمل انواع بارهای سبک و پرحجم و بار با ورن بالا از تخصص های ما در تهران کالا بر می باشد. نیسان بار تهران از محبوب ترین روش های مورد استفاده در اسباب کشی ها و حمل بار های سنگین می باشد.

به منظور دریافت خدمات وانت تلفنی جنت آباد ارزان + باکیفیت با ما تماس بگیرید.

خدمات باربری تهران کالابر در وانت بار جنت آباد

همان طور که اشاره شد ما تمام خدمات باربری، حمل بار و اسباب کشی را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهیم. از جمله مهم ترین خدمات می توان به این موارد اشاره نمودک

  • ارائه مشاوره های لازم قبل از حمل بار و اسباب کشی به صورت رایگان
  • بسته بندی دقیق و اصولی بارها
  • اعزام کارگر باربری به محل (کارگر خالی یا همراه با ماشین حمل بار)
  • اعزام ماشین های حمل بار به آدرس شما در سریع ترین زمان
  • امکان حمل بار به شهرستان و همچنین حمل بار بین المللی
  • حمل انواع بارهای سنگین مانند یخچال ساید، گاوصندوق، پیانو و ...

برای استفاده از تمام این خدمات کافی است با ما تماس بگیرید.

حمل بار به شهرستان 

از خدمات مهم ما در باربری تهران کالابر، ارسال بار به شهرستان می باشد. حمل بار به شهرستان با وانت برای بار با وزن نه چندان سنگین بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. اما اگر بارهای شما زیاد و دارای تناژ بالایی است بهتر است از ماشین حمل مناسب برای بار با وزن بالا استفاده نمایید. با استفاده از خدمات وانت بار جنت آباد می توانید به تمام نقاط ایران بارهای خود را ارسال نمایید.

حمل یخچال ساید بای ساید

حمل یخچال ساید در تهران از مهم ترین و مشکل ترین خدمات باربری می باشد. از آنجا که وزن این یخچال ها زیاد است و دارای قیمت بالایی می باشند باید حمل و جابجایی آن ها با دقت زیادی انجام شود. کارگران باربری برای حمل یخچال باید هم دارای قدرت بدنی بالایی باشند و هم دارای تجربه کافی در این زمینه، در غیر این صورت ممکن است به یخچال شما صدمه وارد شود. یخچال های ساید بای ساید از ابعاد بزرگ و وزن بالایی برخوردارند که باعث شده جابجایی آن ها در اسباب کشی با مشکل مواجه شود. به همین دلیل کارگران باربری که قرار است حمل ساید را انجام دهند باید توانایی های لازم را داشته باشند.

وانت بار و نیسان بار جنت آباد

حمل پیانو در تهران

از دیگر وسایل سنگین که حمل و جابجایی آن مشکل است، پیانو می باشد. حمل و نقل پیانو در تهران را به پرسنل با تجربه ما در تهران کالابر بسپارید. جابجایی پیانو هنگام اسباب کشی، از مهم ترین مراحل اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل به شمار میرود. طریقه حمل پیانو یا نحوه حمل پیانو بسیار مهم است. ما در نیسان بار جنت آباد با استفاده از بهترین و مناسب ترین روش اقدام به حمل پیانو می کنیم تا هنگام جابجایی آن، هیچ آسیبی به پیانو و یا دیوارهای ساختمان وارد نشود.

بسته بندی بار در هنگام اسباب کشی

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام ارسال اثاثیه و اسباب کشی باید به آن توجه نمایید، بسته بندی اصولی بارها می باشد. بدون بسته بندی درست به احتمال زیاد بارهای شما دچار خرابی و خسارت خواهند شد. توصیه می شود کار بسته بندی را به کارگران ماهر و با تجربه در این زمینه بسپارید. برای بسته بندی بار به کارتن های محکم، چسب، فوم، جعبه های چوبی و ... نیاز است که تمام این تجهیزات بسته بندی در باربری و وانت بار تهران کالابر موجود می باشد.

کارگر باربری

از مهمترین خدمات در زمینه باربری و حمل بار در تهران می توان به کارگر باربری اشاره نمود. افرادی که در زمینه حمل بار و جابجایی بارهای سنگین در هنگام اسباب کشی به شما کمک می کنند علاوه بر زور بازو باید دارای تجربه و دانش لازم نیز باشند تا بارها بدون خسارت جابجا شوند. اگر به خدمات کارگر باربری در جنت آباد نیاز دارید با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید