X

هزینه فریت و حمل بار هوایی به بلژیک و بروکسل، ارسال اثاثیه منزل و بارهای تجاری

02122373502 دفتر مرکزی
فریت بار به بلژیک

بلژیک کشوری است که امروزه مبدا بسیاری از تاجران و افرادی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل را دارند، می باشد. برای خدمات حمل بار و فریت بار به این کشور با قیمت بسیار مناسب با ما در باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

کلیه خدمات حمل بار، ارسال بار، فریت بار، حمل هوایی، زمینی و دریایی به بلژیک توسط باربری بین المللی تهران کالا بر صورت می پذیرد. بلژیک کشوری است در غرب اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا. پایتخت این کشور شهر بروکسل می باشد. ما باربری تهران کالا بر امکان حمل بار به تمام شهرهای این کشور مانند: بروکسل Brussels، آنتورپ، گنت Ghent،  لوون Leuven، لیژ Liege، نامورNamur و.. را فراهم نموده ایم. برای استفاده از خدمات حمل بار به بلژیک، فریت بار به بروکسل و اطلاع از هزینه ها با ما در تماس باشید.

شما علاوه برا ارسال و فریت بار به بلژیک می توانید از ما خدمات دیگری مانند حمل بار به آلمان، فریت بار به هلند و فریت بار به ایتالیا را نیز درخواست نمایید.

حمل بار به بلژیک

ارسال بار و اثاثیه منزل، Freight to Belgium، کلیه ی محموله های تجاری بازرگانان از ایران به بلژیک به صورت کاملا با کیفیت، امنیت بالا و قیمت مناسب در سریع ترین زمان یکی از تخصص های ما در باربری بلژیک تهران کالا بر می باشد. باربری بین المللی تهران کالا بر با بهترین کیفیت، تجهیزات و کارکنان مجرب امر ارسال بار به بلژیک را با قیمت مناسب برای مشتریان خود انجام می دهد.

هزینه حمل بار به بلژیک

ارسال بار به بروکسل

همان طور که اشاره شده بروکسل پایتخت بلژیک و از مهم ترین شهرهای این کشور می باشد.  تعداد افراد ایرانی مقیم در بروکسل بیش از سایر شهرهای بلژیک می باشد. بروکسل قطب فرهنگ و اقتصاد کشور بلژیک می باشد و اکثر مراکز آموزشی بلژیک و هم چنین بیشتر مراکز سازمان های دولتی این کشور در بروکسل می باشد و مهاجر پذیری این شهر نسبت به سایر شهرهای بلژیک نیز بیشتر است. برای ارسال بار به این شهر و یا سایر شهرهای بلژیک می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آشنایی با روش های ارسال بار به بلژیک

حمل بار از ایران به بلژیک (فریت بار به بلژیک) طبق ضوابط  باربری بین الملل انجام می شود. حمل بار ارزان و به صرفه با دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان و مشاوره ما در تهران کالا بر موجب می شود شما ارسال بار بدون دردسر و مشکل را تجربه نمایید. حمل بار زمینی با ترانزیت و تریلی برای انتقال کالا به بلژیک، حمل خرده بار و انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری، حمل اثاثیه منزل به بلژیک همگی از خدمات ما در تهران کالا بر می باشد. این حمل بار به روش های مختلفی صورت می گیرد که عبارتند از:

 • هوایی
 •  دریایی
 • زمینی

ما در باربری بلژیک تهران کالا بر با زمان بندی دقیق و برنامه ریزی شده بارهای شما را در کمترین زمان به کشور بلژیک خواهیم رساند. 

با ما تماس بگیرید و از خدمات و هزینه حمل بار به بلژیک آگاه شوید. 

09129239163

 

بهترین روش حمل بار به بلژیک کدام است؟

همان طور که در متن بالا برای شما بیان نمودیم روش های متعددی برای ارسال و فریت بار به بلژیک وجود دارد. اما مهم ترین مساله در انتخاب بهترین روش به نوع بار و میزان بودجه شما بستگی دارد. ما در باربری تهران کالا بر ترجیح می دهیم حمل بار های شما را به صورت هوایی انجام دهیم. حمل بار هوایی دارای امنیت بیشتر و ارسال بار در زمان سریع تری نسبت به سایر روش های حمل بار صورت می گیرد. اما باز هم برای انتخاب بهترین روش حمل بار به بلژیک توصیه می کنیم ابتدا با کارشناسان ما در این مورد مشورت نمایید.   فریت بار به بروکسل با ارزان ترین قیمت حمل بار هوایی

فریت بار به بروکسل و سایر شهر های کشور بلژیک در تخصص ما است. شما می توانید با اطمینان خاطر فریت بار و حمل هوایی بار به بلژیک را به ما بسپارید. باربری تهران کالا بر دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری می باشد که اساس این مجوز ارائه خدمات حمل هوایی و فریت بار می باشد، شما می توانید فریت بار اضافه بار مسافری، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا بلژیک را به این مجموعه بسپارید و مطمئن باشید پرسنل کار آزموده این مجموعه بار شما را در اسرع وقت، با مناسب ترین هزینه و سلامت به بروکسل و دیگر شهرهای بلژیک ارسال خواهند نمود.

حمل هوایی بار به بلژیک

خدمات باربری تهران کالا بر در زمینه ارسال بار به بلژیک

 1. بسته بندی اصولی و استاندارد بار ها و اثاثیه منزل شما
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام کلیه امور گمرکی برای ارسال بار بدون حضور مشتری(در صورت تمایل می توانید به این امور رسیدگی نمایید)
 4. پالت بندی بار های مسافران در صورت نیاز (همچنین استفاده از جعبه های چوبی با کیفیت برای جلوگیری از بارهای و کالاهای شما)
 5.  اخذ بار نامه 
 6. پیگیری بارهای ارسالی شما تا رسیدن سالم به مقصد

ترانزیت کالا به بلژیک

از دیگر خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر حمل ایمن و ارسال بار به بلژیک و یا ترانزیت بار به کشور بلژیک می باشد. ما با دارا بودن کلیه مجوز های بین المللی لازم به منظور حمل بار به کلیه نقاط بلژیک یکی از شرکت های مجاز حمل و نقل بین المللی به شمار میرویم. کارشناسان با تجربه ما با آگاهی از کلیه قوانین حمل و نقل بین المللی بار به کشور های مختلف آمادگی آن را دارند تا کلیه امور مربوط به نقل و انتقال بار و کالا از مبدا ایران به کلیه شهرهای بلژیک را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن به صورت حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل هوایی فراهم آورند. باربری تهران کالا بر به تجهیزات حمل و نقل بین جاده ای سنگین مدرن و به روز بوده و میتواند کالای شما را با حداکثر اطمینان و سرعت به مقصد منتقل نماید.همچنین دارای پروانه فعالیت معتبر در زمینه حمل بار و صدها پروژه حمل موفق به کشور بلژیک در کارنامه باربری تهران کالا بر موجود می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیگر خدمات باربری بین المللی:

 حمل بار به ترکیه

 فریت بار به استرالیا

 ارسال بار به سوئیس 

 ارسال بار به قبرس 

ارسال بار به لهستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • پناهی
  سلام خسته نباشید من حدود ۱۴۰کیلو بار دارم از کرج به بلژیک از قبیل کریستال حدود ۴۰ کیلو ۲ عدد عکس تخته شاستی ۱۰۰.۱۰۰ و الباقی لوازم لباس و کیف و کفش و سشوار و چند عدد ادکلن استفاده شده هزینه بار حدودا چقدر میشه
  • مدیر سایت

   سلام. برای اطلاع از قیمت خدمات با همکاران ما تماس بگیرید. شماره های تماس در سایت درج شده است.

تماس بگیرید