هزینه و نرخ ارسال بار به آلانیا + حمل ارزان بار

09129239163 شماره همراه:
باربری و حمل بار به آلانیا

یکی از خدمات ما در باربری تهران کالا بر ارسال بار از تهران و ایران به آلانیا و بالعکس می باشد. برای بهره بردن از این خدمات با باربری بین المللی تهران کالا بر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

باربری آلانیا

باربری تهران به آلانیا

همان طور که اشاره شد یکی از مهم ترین خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر، حمل بار به آلانیا می باشد. امکان حمل انواع بار، بسته بندی بار برای ارسال به شهر آلانیا، صدور بارنامه بین المللی و انجام کلیه امور گمرکی از جمله خدمات باربری آلانیا می باشد. برای استفاده از این خدمات و مطلع شدن از نرخ و هزینه ارسال بار به آلانیا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

علاوه بر باربری آلانیا می توانید از دیگر خدمات باربری ترکیه مانند: حمل بار به استانبول، ارسال بار به آنکارا و ارسال بار از تبریز به ترکیه نیز بهره مند شوید.

هزینه ارسال بار به آلانیا

مسافران و افرادی که قصد ارسال بار به آلانیا را دارند، بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به وسایل و بارهای آن ها آسیب وارد شود. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی تهران کالا بر با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی وسایل و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل و… و همچنین استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آلانیا را داشته اند ارئه نموده است.

هزینه ارسال بار به آلانیا به عوام متعددی بستگی دارد، ازجمله:

 • نوع بار و میزان ارزش بار
 • روش حمل بار 
 • میزان و حجم بار
 • استفاده و یا عدم استفاده از دیگر خدمات باربری مانند بسته بندی

هزینه باربری آلانیا

برای اطلاع دقیق از هزینه حمل و ارسال بار به آلانیا با مشاوران ما در شعبه باربری ترکیه، تهران کالابر تماس بگیرید. در صورت لزوم پس از بازدید و بررسی بارهای شما قیمت نهایی حمل بار اعلام خواهد شد.

قبل از هر اقدام شما نیاز به مشاوره در مورد چگونگی ارسال بار دارید تا با مسائل و قوانین حمل بار به ترکیه آشنا شوید.

با شماره های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

02122373529        09129239163

 

 خدمات تهران کالا بر، برای فریت بار به آلانیا

 1.  بسته بندی کلیه لوازم و اثاثیه به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی و زمینی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر: در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ما قرار می دهند.
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. 
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آلانیا : تهران کالا بر در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه ممکن، مسئولیت اخذ بار نامه را برای ارسال بار به آلانیا را بر عهده دارد.

بسته بندی در باربری آلانیا

هزینه ارسال بار به آلانیا به همراه بسته بندی بار

خدمات مرتبط: ارسال بار هوایی به ترکیه، ارسال لوازم منزل به ترکیه

حمل بار به آلانیا چقدر زمان می برد؟

شرکت بین المللی تهران کالا بر، سعی دارد در کوتاه ترین زمان ممکن با حداقل هزینه بار ها و لوازم شما را به آلانیا برساند. سریعترین روش برای ارسال بار به خارج از کشور روش هوایی حمل بار می باشد، اما باید به این نکته توجه کرد که ممکن است هزینه بالاتری را در بر بگیرد.
اکثرا حمل بار به روش هوایی به آلانیا بین 2 الی 3 روز زمان میبرد. در حمل بار به روش زمینی نیز با توجه به این که روش دربستی را انتخاب میکنید یا خرده بار زمان ارسال متغیر می باشد. این بازه زمانی برای شهرهای مختلف ترکیه متفاوت است و عواملی دیگری نیز در آن دخیل می باشد و معمولا تا یک هفته زمان می برد. از دیگر خدمات ما حمل بار به بیلیک دوزو و ارسال بار به آنتالیا می باشد.

برای کسب اطلاعات در زمینه حمل بار به آلانیا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بارنامه و بیمه نامه معتبر برای ارسال بار

در باربری تهران کالابر تمامی بارها چه بار درون شهری، برون شهری و یا بین المللی به طور کاملا قانونی و رسمی بارنامه شده و بسته به ارزش بار بیمه نامه معتبر برای آن صادر می شود. اینگونه در صورت نیاز می توانید بارهای خود را پیکیری نموده و یا در صورت ایجاد خسارت به بارها هزینه ناشی از این خسارت بررسی و به مشتریان عزیز پرداخت می شود. البته در باربری بین المللی تهران کالابر به دلیل انجام بسته بندی دقیق و اصولی بارها و همچنین بهره بردن از خدمات پرسنل مجرب و متعهد احتمال ایجاد خسارت بسیار کم است.

درباره شهر آلانیا بیشتر بدانید.

برای مهاجرانی که در آلانیا زندگی می کنند، زندگی دقیقا همانطوری است که انتظارش را داشتند. آلانیا در سواحل جنوبی ترکیه و از محبوب ترین شهرهایی است که تعداد زیادی از افراد به آنجا مهاجرت کرده اند. آلانیا با آب و هوای مطبوع مدیترانه‌ ای خود، جاذبه‌ های طبیعی و آثار فرهنگی و تاریخی به‌ جا مانده از قرون گذشته، امروزه یکی از محبوب‌ ترین مقاصد گردشگری در ترکیه است. بر اساس آمار، آلانیا در گردشگری ترکیه سهم 9 درصدی و در خرید املاک و مستغلات توسط  افراد خارجی( اغلب اروپایی‌ هستند) سهم 30 درصدی دارد.


 • مناسب ترین روش ارسال بار به آلانیا کدام است؟

  برای ارسال بار از ایران به آلانیا می توانید از دو روش زمینی و هوایی بهره ببرید که مناسب ترین و ارزان ترین روش حمل زمینی بار می باشد.

 • هزینه ارسال بار به آلانیا چگونه محاسبه می شود؟

  هزینه اسباب کشی و ارسال بارهای تجاری به آلانیا بسته به نوع بار و میزان آن، نوع روش ارسال بار و استفاده از خدمات باربری مانند بسته بندی بار، استفاده از خدمات حمل بار تا گمرک و .. محاسبه می شود.

 • آیا امکان ارسال بار از آلانیا به ایران وجود دارد؟

  در باربری تهران کالابر امکان ارسال خرده بار وجود ندارد و تنها شما می توانید بارها را به صورت دربست از آلانیا به ایران ارسال نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مهراد موسوی
  امکان ارسال بار از آلانیا ترکیه به ایران را دارید؟
  • مدیر سایت

   با سلام. بله امکان ارسال بار از آلانیا به ایران توسط باربری تهران کالا بر امکان پذیر می باشد. البته فقط بارهای دربستی و امکان ارسال خرده بار وجود ندارد.

تماس بگیرید