X

باربری ترکیه، هزینه ارسال بار به ترکیه | حمل بار زمینی

02122373502 دفتر مرکزی

باربری ترکیه

باربری تهران کالا بر با بیش از 20 سال سابقه در زمینه جابجایی و حمل بار در ایران و همچنین حمل بار به خارج از کشور توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری بین المللی شناخته شود و رضایت مشتریان خود را جلب نماید. یکی از مهم ترین شعبات این باربری، باربری ترکیه می باشد. شما می توانید از مناطق مختلف ترکیه، بارهای خود را به کمک باربری ترکیه به ایران ارسال نمایید. ارسال بار از ایران به ترکیه و ارسال بار از ترکیه به ایران را به ما بسپارید. تیم حرفه ای ما در شهرهای ایران و ترکیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. باربری بین المللی به ترکیه از مهم ترین خدمات ما در تهران کالا بر می باشد. ارسال بار از ترکیه به ایران، تنها به صورت دربست انجام می شود.  به منظور استعلام هزینه ارسال بار به ترکیه با ما در تماس باشید.

روش های حمل بار به ترکیه

یکی از مهم ترین خدمات باربری معتبر تهران کالا بر، حمل و ارسال بار به ترکیه می باشد. ما در این باربری تمام خدمات ارسال بار را بدون هیچ کم و کاستی انجام خواهیم داد. تهران کالا بر با داشتن سال ها سابقه در زمینه حمل بار به ترکیه و بلعکس، حمل بار از ترکیه به ایران (تهران)، می تواند در زمینه باربری ترکیه و ارسال بار به ترکیه یاری رسان شما عزیزان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل زمینی بار به ترکیه

حمل زمینی بار به ترکیه

حمل و ارسال زمینی بار به ترکیه ارزان ترین روش حمل بار می باشد. در این روش بارهای شما با ماشین های مجهز حمل بار به ترکیه ارسال می شوند. تمام رانندگان دارای کاپوتاژ می باشند و شما می توانید بدون هیچ نگرانی بارهای خود را از طریق مرزهای زمینی به ترکیه ارسال نمایید. قیمت و کرایه ترانزیت به ترکیه به میزان و نوع بار شما بستگی دارد. حمل بار به ترکیه با کامیون و ماشین های ترانزیت مجهز و سالم انجام می شود.

ارسال بار هوایی به ترکیه

ارسال بار هوایی به ترکیه

از دیگر روش های ارسال بار به ترکیه می توان به حمل هوایی بار اشاره داشت. این روش حمل گران ترین و در عین حال سریع ترین روش حمل بار می باشد. در حمل هوایی بار قوانین سخت گیرانه تری نسبت به حمل زمینی وجود دارد و باید با قوانین حمل هوایی آشنایی داشته باشید. ارسال هوایی می تواند به صورت فریت بار و یا کارگو انجام شود. فریت بار به معنای ارسال بار و لوازم شخصی و کارگو ارسال بار با ماهیت تجاری است.

شعبات مهم باربری ترکیه

ارسال بار به استانبول

ارسال بار به استانبول

یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه استانبول می باشد. حمل بار به شهر استانبول از پر درخواست ترین خدمات ما در باربری ترکیه است. این حمل بار می تواند به صورت زمینی، دریایی و هوایی صورت گیرد.

حمل بار به آلانیا

حمل بار به آلانیا

آلانیا دیگر شهر مهم ترکیه که عده ی زیادی از ایرانیان تمایل به زندگی در این شهر دارند. حمل بار به آلانیا مانند دیگر شهرهای ترکیه نیازمند رعایت قوانینی می باشد تا در هنگام ارسال بار دچار دردسر نشوید.

ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا

شهر آنکارا پایتخت و یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه می باشد و به همین دلیل افراد زیادی تمایل به مهاجرت و یا ارسال بارهای تجاری خود به این شهر دارند. در این امر ما می توانیم یاری رسان شما باشیم.

حمل بار به ازمیر

حمل بار به ازمیر

افرادی که قصد ارسال بار به شهر ازمیر را دارند، بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر به وسایل و بارهای آن ها آسیب وارد شود. با اطمینان به شما قول می دهیم که ما در باربری تهران کالا بر، از هیچ تلاشی برای سالم رساندن وسایل شما دریغ نخواهیم کرد.

حمل بار به آدانا

حمل بار به آدانا

برای ارسال بار به آدانا می توان از روش های زمینی و هوایی استفاده نمود. ارسال بار زمینی به کشور هایی که در همسایگی ایران می باشند، بسیار مناسب می باشد. حمل بار زمینی به شهر آدانا توسط کامیون های مسقف و روباز و تریلی های ترانزیت و . . . صورت می گیرد.

حمل بار به سامسون

حمل بار به سامسون

شعبه باربری سامسون در ترکیه با راه اندازی دفتر تجاری سعی در تسهیل این مهم نموده و با تکیه برتجربه و نیروهای دلسوز که تلاش و نوآوری دارند تا حدودی به هدف خود که ایجاد فضای رقابتی در حمل و نقل برای بهبود خدمات حمل مشتریان می باشد، دست یافته است.

سوالات متداول

 • بهترین و ارزان ترین روش ارسال بار به ترکیه کدام است؟

  از آنجایی که ترکیه یکی از همسایگان کشورمان است، حمل زمینی ارزان تر بوده و اکثر افراد برای ارسال بار از این روش استفاده می کنند. می توانید از خدمات حمل بار هوایی به ترکیه نیز بهره ببرید.

 • هزینه ارسال بار به ترکیه چقدر است؟

  با توجه به وزن و حجم بار، میزان ارزش کالاهای ارسالی و روش حمل بار، نرخ کرایه ها متفاوت است. برای اطلاع دقیق می توانید هزینه ها را از تهران کالابر استعلام بگیرید.

 • آیا امکان ارسال بار از ترکیه به ایران امکان پذیر است؟

  بله. اما در تهران کالا بر امکان ارسال خرده بار از ترکیه میسر نمی باشد و فقط حمل بار به صورت دربستی و فول تراک پذیرفته می شود.

آیا با قوانین و نکات حمل بار به ترکیه آشنایی دارید؟

یکی از سخت ترین نوع حمل بار، ارسال بار به خارج از کشور است. هر کشور قوانین خاص خود را دارد و اگر با این قوانین آشنا نباشید هنگام ارسال بار با مشکل مواجه خواهید شد. کشور ترکیه نیز مانند سایر کشورها برای ارسال بار دارای قوانینی می باشد که عدم آگاهی از این قوانین ممکن است مشکلاتی گریبان گیر شما شود و از نظر وقت و هزینه متضرر شوید. پس به شما توصیه می کنیم برای ارسال بار به ترکیه حتما از باربری های معتبر که با حمل بار به ترکیه آشنایی دارند مشاوره بگیرید و ارسال بار خود را به آن ها بسپارید. قیمت ارسال بار به ترکیه در باربری تهران کالابر بسیار منصافه محاسبه می شود. ارسال بار از ایران به ترکیه نیازمند رعایت قوانینی خاص است که ما در باربری بین المللی به ترکیه از این قوانین آگاه بوده و شما را با آن ها آشنا خواهیم ساخت. ما در باربری و اتوبار تهران کالابر بهترین خدمات حمل بار و بسته بندی را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه را به باربری تهران کالابر بسپارید.

شرایط حمل بار از ترکیه به ایران

عزیزانی که قصد ارسال بار و اثاثیه منزل خود را از کشور ترکیه به ایران را دارند در جریان باشند که باید از تاریخ صدور کیملیک آن ها  حداقل یک سال گذشته باشد. و برای ارسال بار باید به کنسولگری ایران که در شهر استانبول و آنکارا می باشد، مراجعه نمایند و در کنسولگری نامه ترک خاک را تهیه نمایند. ما در باربری تهران کالا بر با توجه به نامه دریافتی تمام خدمات گمرکی در ترکیه و ایران را برای شما انجام خواهیم داد. اسباب کشی به ترکیه از مهم ترین مراحل مهاجرت به این کشور می باشد.

حمل بار به ترکیه

 

مراحل حمل بار به ترکیه 

 • بسته بندی اصولی و حرفه ای در صورت درخواست.
 • در صورت تمایل و اعلام نیاز شما عزیزان بارهای شما از درب منزل بارگیری و به گمرک ارسال می شود.
 • بعد از انجام کارهای مربوط به گمرک و صدور بارنامه معتبر، تمام بارها در گمرک مبدا پلمپ خواهد شد. 
 • بعد از رسیدن بار به گمرک مقصد ترخیص کار شرکت بارهای شمار را ترخیص خواهد کرد و به آدرس مقصد شما ارسال خواهد شد. (یعنی در صورت صلاح دید شما احتیاجی به حضور در گمرک و درگیر شدن با کارهای اداری در این مرحله نخواهید داشت.)
 • همچنین لیست اغلام کالاها و بارهای شما باید هم به زبان ترکی و هم فارسی ترجمه شود که این کار نیز توسط نیروهای زبده باربری ترکیه انجام خواهد شد.

باربری تهران کالا بر به دلیل اینکه تمامی کارهای گمرکی،بسته بندی، صادراتی و حمل و نقل را از ابتدا تا انتها بدون واسطه برای مشتریان انجام می دهد، جزء بهترین باربری ترکیه به شمار می رود.

یکی دیگر از خدمات ما در باربری تهران کالا بر، فریت بار به هلند و ارسال بار به قبرس می باشد.

کرایه ترانزیت بار به ترکیه

نرخ کرایه و هزینه های حمل بار و ترانزیت بار به ترکیه بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود. این فاکتورها هزینه های نهایی را برای انواع مختلفی از بار و کالا در شرایط مختلف دچار نوسان می کند. در باربری تهران کالا بر، کرایه ترانزیت بار به ترکیه با ارزان ترین قیمت به همراه تخفیف ویژه همراه خواهد بود. حمل و نقل بارها با توجه به میزان بار، مسیر مبدا و مقصد و فاکتورهای دیگر متغییر است. برای دریافت قیمت دقیق می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوران ما در این زمینه درخواست راهنمایی بفرمایید.

هزینه گمرک برای ارسال بار به ترکیه چقدر می شود؟

این موضوع ارتباط مستقیم با نوع بار شما دارد. به طور کلی این مبلغ خیلی بالا نیست. چه در ایران چه در ترکیه. مگر اینکه بار شما را تجاری و یا نو و آکبند تشخیص دهند. همچنین اگر اسباب منزل شما از برندی خاص و شناخته شده باشد، ممکن است تاثیرات کمی در مجموع هزینه ارسال بار به ترکیه داشته باشد. ارزیاب گمرک در ترکیه و ایران این مبلغ را مشخص می نماید. ای هزینه با یک چهارچوب خاص مشخص شده و به طور کلی می توان گفت هزینه بالایی نخواهد بود. برای اطلاع دقیق می توانید با ما تماس بگیرید. باید بدانید این هزینه بسیار نوسان دارد به همین دلیل امکان درج آن در سایت ممکن نیست. تمام این هزینه ها بر هزینه کلی ارسال بار و اثاثیه منزل به ترکیه تاثیر می گذارد و به همین دلیل است که نمی توان یک قیمت ثابت را در سایت درج نماییم.

حمل بار به ترکیه با کامیون

حمل زمینی بار به ترکیه عمدتا توسط کامیون های مجهز و سالم انجام می شود. استفاده از ترانزیت و ماشین های حمل بار سالم از تعهدات ما در باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. در ارسال بار زمینی به ترکیه از دو روش استفاده می شود. روش فول تراک یا دربست، که در این روش یک کامیون به صورت اختصاصی به بارهای شما اختصاص داده می شود. روش دیگر کنار باری یا گروپاژ است. در این روش بارهای شما به همراه بارهای سایر افراد به ترکیه ارسال می شود. روش گروپاژ ارزان تر اما معطلی آن بیشتر است. قیمت ارسال بار به ترکیه با کامیون از ارزان ترین روش های مورد استفاده در باربری تهران ترکیه می باشد.

 کرایه ترانزیت به ترکیه را از ما استعلام بگیرید.

دیگر خدمات باربری ترکیه

در باربری تهران کالا بر حمل بار از تمام نقاط ایران به تمام شهرهای ترکیه صورت می پذیرد. شما می توانید بارها و اثاثیه خود را به کمک باربری ما به تمام شهرهای ترکیه ارسال نمایید. در ادامه شما را با تعدادی از مهم ترین شعبات ما در باربری ترکیه آشنا خواهیم ساخت.

ارسال بار به آنتالیا

ارسال بار به آنتالیا یکی دیگر از خدمات ما در زمینه ارسال بار و اثاثیه منزل به ترکیه می باشد. این شهر یکی از مهم ترین و زیباترین شهرهای ترکیه می باشد. در این ارسال بار می توانید از روش هوایی و یا زمینی استفاده نمایید.

حمل بار به مرسین

ارسال بار به مرسین یکی از تخصصی ترین خدمات ما در باربری ترکیه می باشد. ما در باربری ترکیه تهران کالا بر، سعی داریم بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم. یکی از مهم ترین خدمات ما بسته بندی بارها می باشد. شما باید اثاثیه خود را طوری بسته بندی نمایید که در این مسافت طولانی به بارهای شما آسیبی وارد نشود. اگر با این کار آشنایی ندارید و یا وقت کافی انجام این کار را ندارید می توانید امر بسته بندی را به همکاران با تجربه ما بسپارید.

حمل بار به بورسا

ارسال بار به بورسا ترکیه و حمل بارهای شخصی، منزل و تجاری به این شهر یکی از خدمات ما در زمینه حمل بار به ترکیه به شمار میرود. برای استفاده از بهترین خدمات باربری با مناسب ترین قیمت با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید برای استفاده از خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران و اطلاع از هزینه باربری ترکیه به ایران با ما تماس بگیرید.

مسیر ترانزیتی از ایران به ترکیه

از مرزهای اصلی برای حمل بار به ترکیه می توان به مرز بازرگان، مرز پلدشت و جلفا، مرز رازی و مرز سرو اشاره نمود. مهم ترین مرز ترانزیتی ایران و ترکیه، مرز بازرگان می باشد که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی هستند. به دلیل ازدحام بارهای ارسالی در این چند سال اخیر فعالیت دیگر مرزها هم افزایش یافته است. همچنین کشور ترکیه به عنوان مسیر اصلی برای ارسال بار از ایران به اروپا شناخته می شود.

ارسال زمینی بار به ترکیه

بهترین و ارزان ترین روش ارسال بار به شهرهای ترکیه

فریت بار و کارگو

در هنگام کار با باربری بین المللی به ترکیه و ارسال بار از ایران به ترکیه بهتر است با دو مفهوم فریت بار و کارگو آشنا باشید.

 • فریت بار به ترکیه: فریت بار در واقع به ارسال بار شخصی به خارج از کشور گفته می شود. ارسال لوازم منزل هم جزئی از فریت بار به شمار می رود.
 • کارگو : کارگو ارسال بار تجاری است. در کارگو بار به مجوزهایی نیاز است و باید مراحل اداری را پشت سر بگذارید تا مدارک های لازم را دریافت نمایید.

ارسال بار از تبریز به ترکیه

اگر برای ارسال بار از شهر تبریز به ترکیه نیاز به خدمات حمل بار دارید می توانید با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید. به طور معمول به دلیل مسافت کم برای ارسال بار از تبریز به ترکیه از حمل زمینی بار استفاده می شود. کرایه تریلی از تبریز به ترکیه بسیار ارزان تر از سایر شهرها می باشد. در باربری ایران به ترکیه ما امکان ارسال بار از تمام شهرهای ایران را فراهم نموده ایم. مشتریان عزیز می توانید از شمال و جنوب، شرق و غرب ایران با ما تماس بگیرید و از خدمات ارسال بار به ترکیه با ارزان ترین قیمت بهره ببرند.

برای استفاده از خدمات باربری و ارسال بار به ترکیه با ارزان ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

جدول مسافت تهران تا شهرهای ترکیه

تهران تا استانبول حدود 2457 کیلومتر
تهران تا آنکارا حدود 2084 کیلومتر
تهران تا آنتالیا حدود 2448 کیلومتر
تهران تا ازمیر حدود 2682 کیلومتر
تهران تا آلانیا حدود 2244 کیلومتر

دیگر خدمات باربری تهران کالابر:

ارسال بار به گرجستان

ارسال بار به سوئیس

ارسال بار به لهستان

ارسال بار به دبی

تماس بگیرید