بهترین وانت بار و باربری مرزداران

09129239163 شماره همراه:

باربری تهران کالا بر با سال ها تجربه در زمینه باربری و وانت بار تهران خدمت رسان مردم شریف تهران بوده است. اگر قصد اسباب کشی و یا ارسال بار های تجاری و شخصی خود به تمام مناطق تهران و یا حتی شهرستان ها را دارید می توانید با ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. نرخ وانت بار مرزداران در باربری تهران کالا بر بسیار مناسب بوده و شما می توانید با بهترین قیمت بارهای خود را ارسال نمایید. در باربری تهران کالا بر هیچ گونه هزینه اضافه از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد و تمام هزینه ها بر حسب قیمت مصوب اتحادیه و نوع خدمات محاسبه می شود.

برای استفاده از خدمات بهترین و ارزان ترین وانت بار در مرزداران با ما تماس بگیرید.

حمل بار در وانت بار مرزداران

ما در باربری تهران کالا بر، کلیه وسایل و اثاثیه منزل و شرکت شما را با تضمین سالم رساندن کالاها، بهترین قیمت حمل بار و ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی در سراسر تهران و شهرستان ها جابجا می نماییم. برای حمل بار به شهرستان با وانت با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از خدمات باربری بین المللی و حمل بار به خارج از کشور در باربری تهران کالا بر بهره مند شوید.
از مهم ترین مشخصات شعبه وانت بار و نیسان بار مرزداران این است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. شما در صورت تمایل در هر ساعتی از شبانه روز با هماهنگی قبلی می توانید وسایل و بارهایتان را جابجا نمایید. به جرات می توان گفت این ویژگی ای است که هر باربری نمی تواند برای شما امکان پذیر نماید.
پرسنل با تجربه، کاربلد و متعهد وانت بار مرزداران اسباب و لوازم شما مشتریان را با کمترین هزینه و نرخ کرایه و همراه با رانندگان دوره دیده و با تجربه و متعهد و ماشین های مجهز و استاندارد به محل مورد نظر شما حمل می نماید. علاوه بر پوشش تمام مناطق تهران شما می توانید اثایه خود را با کمک وانت بار مرزداران به تمام شهرهای ایران ارسال نمایید.

وانت بار مرزداران از مهم ترین شعبات وانت بار در غرب تهران به شمار می رود.

هزینه وانت بار مرزداران

مهم ترین خدمات ما در وانت بار مرزداران

اگر شما قصد اسباب کشی و یا ارسال بارهای شرکتی و تجاری خود را دارید می توانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. تهران کالا بر کلیه خدمات ارسال بار و اسباب کشی را با استفاده از پرسنل مجرب و تجهیزات باکیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. از مهم ترین خدمات ما در وانت بار مرزداران می توان به این موارد اشاره نمود:

 • بسته بندی صحیح و اصولی بارها و اثاثیه منزل برای ارسال
 • کارگر باربری و حمل بار
 • امکان حمل بار های سنگین مانند یخچال ساید و گاوصندوق
 • بهترین ماشین های حمل بار سالم و مجهز
 • ارسال بار به شهرستان
 • ارسال بار بین المللی 

اگر خواهان استفاده از هر یک از این خدمات هستید می توانید با ما تماس بگیرید. هزینه های ما در تهران کالا بر بسیار مناسب تر از سایر باربری ها و خدماتمان با کیفیت تر می باشد. پس به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی ابتدا با ما تماس بگیرید.

حمل یخچال ساید در تهران

یکی از سخت ترین مراحل در هنگام اسباب کشی حمل و جابجایی یخچال می باشد. یخچال ها خصوصا یخچال های ساید دارای وزن بسیار بالایی هستنند و به همین دلیل جابجایی آن ها بسیار سخت است. ما در وانت بار مرزداران با استفاده از پرسنل مجرب و ورزیده می توانیم در این امر یاری رسان شما باشیم. حمل ساید توسط خودتان هم به سلامتی شما آسیب می رساند و هم ممکن است موجب خسارت رساندن به یخچال و دیوارهای راهرو ساختمان شود به همین دلیل توصیه می شود حتما از افراد مجرب که توانایی لازم برای انجام این کار را دارند کمک بگیرید.

برای استفاده از خدمات وانت بار مرزداران در خصوص امر اسباب کشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و قبل از هر اقدامی خدمات باکیفیت ما را با دیگر باربری ها مقایسه نمایید. 

هزینه حمل بار در وانت بار و نیسان بار مرزداران

با توجه به حجم بارها، تعداد طبقات ساختمان و همچنین موارد دیگر قیمت واقعی بصورت نرخ ثابت قابل تعیین نیست و بهتر است هم اکنون با ما تماس بگیرد و علاوه بر قیمت وانت بار در مرزداران از مشاوره رایگان افراد با تجربه که سال ها در امر جابجایی و باربری فعالیت دارند بهره مند شوید. هزینه حمل بار به عوامل متعددی بستگی دارد به همین دلیل امکان درج یک قیت ثابت امکان پذیر نخواهد بود. از این عوامل می توان به این موارد اشاره نمود:

 • مسافت طی شده بین مبدا و مقصد
 • تعداد طبقات برای جابجایی
 • تعداد کارگر باربری
 • نیاز و یا عدم نیاز به استفاده از خدمات باربری مانند بسته بندی
 • میزان بارهای سبک و سنگین(نرخ جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال با وسایل دیگر متفاوت است)

وانت بار، نیسان بار و باربری مرزداران

مزایای استفاده از خدمات وانت بار مرزداران تهران کالا بر

باربری تهران کالا بر با بهره بردن از مدیریت جوان و متعهد و همچنین پرسنل با تجربه و با اخلاق خود توانسته در لیست بهترین باربری های تهران قرار گیرد. از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات این باربری می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. بسته اصولی و حرفه ای بار که در هیچ باربری ارائه نمی شود و موجب جلوگیری از صدمه رسیدن به بارهای شما حتی در مسافت های طولانی می شود.
 2.  هزینه های باربری و حمل در باربری مرزداران بسیار مناسب و اقتصای محاسبه می شود. 
 3. هرگز نگران زمان حمل بار و منتظر ماندن برای ماشین حمل بار نخواهید بود. کار حمل بار در سریع ترین زمان صورت می پذیرد. یکی از مهم ترین مشخصات ما وقت شناسی است.
 4. تمام خدمات حمل بار: کارگر باربری و بسته بندی، لوازم و تجهیزات بسته بندی یکجا در اختیارتان قرار میگیرد و در وقت شما صرفه جویی خواهد شد.
 5. آشنایی رانندگان ما با تمام مناطق تهران و جاده های بین شهری
 6. داشتن ماشین های سالم و مجهز برای حمل بار
 7. بهره گیری از کارگران و پرسنل آموزش دیده، متعهد به کار و سرمایه مشتریان و خوش برخورد

این عوامل موجب شده باربری تهران کالا بر بدون تبلیغات وسیع شهری به یکی از باربری های محبوب تبدیل شود. تبلیغات ما رضایت مشتریان از هزینه ها و خدمات و معرفی ما به دیگر همشهریان است.

دیگر شعبات ما در وانت بار تهران:

وانت بار پونک

 وانت بار صادقیه 

 وانت بار سعادت آباد 

وانت بار تجریش 

وانت بار اکباتان

تماس بگیرید